wtorek, 9 kwietnia 2013

Inspiracje paznokciowe...

Zdjęcie: would you wear it?
http://www.instylefashion1.com/Hej słoneczka... dzisiaj mam dla Was inspiracje paznokietkowe... dodałam wzorki,m które urzekły mnie najbardziej... i z całą pewnością mogłabym mieć na swoich pazurkach każdą z nich. Z tym, że moje paznokcie wymagają jeszcze zapuszczenia. Kiedyś na porządku dziennym było to, że miałam swoje dłuuugie paznokcie i zwykle były one fantazyjnie umalowane, bądź pokryte jakimś ładnym lakierem.... Sezon jesienno, zimowy wymusił na mnie :) niemalowanie paznokci - nie robię tego systematycznie. Dbam o nie jak najbardziej, mam twardą płytkę paznokcia, ładnie opiłowaną, ale zazwyczaj w tym chłodnym okresie maluję pazurki bezbarwną emalią. Z racji tego, że nadchodzi wiosna, albo jak to woli - już nadeszła, pora zmienić nawyki i powrócić do nasyconych, pięknych barw, które wywołają uśmiech na twarzy, identyczny jak ten, gdy zza chmurki wyłania się słoneczko :)


Zdjęcie: Discover more @ Stylish EveZdjęcie: Discover more @ Stylish EveZdjęcie: Love it??Zdjęcie: Discover more @ Stylish EveZdjęcie: Discover more @ Stylish EveZdjęcie: Discover more @ Stylish EveZdjęcie: Discover more @ Stylish EveZdjęcie: Discover more @ Stylish Eve

5 komentarzy:

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))