czwartek, 26 grudnia 2013

Piękna, różowa sukienka Mosquito w połączeniu z rajstopkami Mosquito.

Witajcie kochane... jak mijają Wam Święta? Ja jestem mega obżarta, a do tego rozbolało mnie gardło, a to w moim przypadku ogromna tragedia :/ szczególnie jeśli pracuje się głosem :( jednakże prace zaczynam dopiero od 2-go stycznia, więc mam troszkę czasu na podleczenie go :) Zapewne na dniach będziecie dodawały posty z prezentami, ja zrobię to samo, jednak dopiero jutro pokarzę więcej, dziś mam dla Was post z prezentem od mojego narzeczonego, który kupił mi m.in. piękną sukienkę ze sklepu Mosquito, zakupiona została w sklepie stacjonarnym :) jest piękna, za jakiś czas postaram się pokazać ją na jeszcze innych zdjęciach, ponieważ będzie masa okazji do jej założenia, niemniej jednak już słyszałam głosy zachwytu, że jaką to ma Pani piękną sukienkę :) to miłe, gdyż sama tak sądzę :) Do sukienki dobrałam rajstopy również z mosquito, także są prezentem od narzeczonego :) taki słodki komplecik. W sukience czuję się jak księżniczka, i mam wrażenie, że gdy mam ją na sobie, to wszystkie oczy zwrócone są w moją stronę :) lubię to :D Całość uzupełniłam czarną skórzaną ramoneską i czarnymi pantofelkami na słupku, do tego złoty łańcuszek z serduszkiem i srebrny z kokardką :) Wszystkiego akurat nie widać, ale tak jak wspominałam wcześniej, jeszcze zobaczycie więcej zdjęć :)9 komentarzy:

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))