sobota, 6 kwietnia 2013

Na pełnym luzie...

Hej dziewczęta.... Jestem padnięta, miałam pracowity tydzień, żeby nie powiedzieć, że był on ciężki. Ale na szczęście już jestem w moim pięknym mieszkanku :) i pora na zabiegi pielęgnacyjne, ćwiczenia i zasłużony odpoczynek.... bo przyszły tydzień zapowiada się równie pracowicie. Kocham chwile odpoczynku.... marzę o wymoczeniu stópek w ciepłej wodzie z dodatkiem cudownie pachnącej soli.... takie małe odprężenie :) chyba mi się należy.... nie ma to jak wyłączyć telefon i odpłynąć, niczym się nie martwić, zapomnieć o tym co nas otacza.... włączyć pozytywne myślenie - odnośnie tego co się dzieje za oknem :) aura pogodowa nie jest zachwycająca, ale głęboko wierzę, że prognozy pogodowe, które są zapowiadane na następny tydzień, sprawdzą się... oby, bo brakuje mi słońca, a muszę rozkwitnąć - nie wiem jak jest z Wami.... :) ale pewnie podobnie :)
Życzę Wam udanego weekendu i do poniedziałku :)

1 komentarz:

  1. u mnie właśnie zaczęło za oknem świecić słońce :)
    mam nadzieję, że przyniesie wreszcie długo wyczekiwaną wiosnę i piękną pogodę :)

    OdpowiedzUsuń

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))