czwartek, 22 listopada 2012

Sztuka cieniowania... OMBRE...

Hej kochane.... dzisiaj taki temacik... donośnie makijażu w stylu ombre.... co o nim sądzicie.... podoba się wam? A może umiecie taki robić? Może jednak sądzicie, że taki makijaż dobry jest na większe wyjścia?
Mi bardzo podoba się makijaż pocieniowanego oczka:) efektownie wygląda to również na ustach, jednak ja wolę usta w jednym kolorze:) - zdecydowanie...
Ombre podoba mi się również na paznokciach.... oczywiście jeżeli jest umiejętnie wykonany :)
A podsumowując dzisiejszy dzień, zaliczam go do udanych.... dostałam ostateczną wersję podkładu do nowej piosenki i nadal popadam w zachwyty, ochy i achy :) A piosenka jeszcze w listopadzie - przynajmniej mam taką nadzieję.... :) i będzie do niej teledysk.... odnośnie tego również dostałam dziś informacje i bardzo się cieszę.... na napisanie scenariusza zdecydowałam się sama... więc w najbliższym czasie będą trwały dość intensywne prace nad jego tworzeniem.... a pomysły mam gustowne :) 3majcie kciuki za nowy numerek - będę wdzięczna :) 


5 komentarzy:

 1. bardzo podobają mi się ombre nails ♥.♥ a kciuki oczywiście trzymam ☻☺♦♣

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam taki ani, ale mi średnio wychodzi ;c

  trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jest to najprostszą sztuką, ale jak się ma czas i dobre chęci to na prawdę można stworzyć cudne paznokcie tą metodą :) Uważam, że nadaje się to zarówno nacodzień jak i na większe wyjścia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. podobają mi się ombre nails :) nawet niedawno próbowałam sobie takie zrobić, ale coś mi nie bardzo wyszło.. ;d może przy następnym podejściu się uda :)
  a kciuki oczywiście że trzymam :)

  OdpowiedzUsuń

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))