piątek, 6 czerwca 2014

Letnie aranżacje wnętrz.... Pięknie i kolorowo.

Witajcie :) Dawno nie było tutaj takiego posta.... mamy piękną wiosnę.... niebawem nadejdzie lato... oby było długie, piękne i gorące... nie toleruję deszczy, deszcz to dla mnie stracone chwile i tak już krótkiego lata.... W tych cudnych, ciepłych klimatach powinniśmy zatroszczyć się o nasze otoczenie. Piękne, kolorowe wnętrze doda nam energii, nastawi pozytywnie na cały dzień oraz sprawi, że z jeszcze większą chęcią będziemy budzić się z samego rana. Wystarczą przecież nawet najdrobniejsze zmiany. Nie koniecznie musimy wymieniać wszystkie meble, malować całe mieszkanie itp.... wystarczą drobiazgi.... kolorowe przedmioty, żywe kwiaty, rośliny za oknem, kolorowe poduszki....warto ruszyć się i pokombinować po to, by tchnąć w nasze mieszkanie jeszcze więcej słońca i przytulności....
10 komentarzy:

 1. Ostatnio mam właśnie ochotę kupić kilka takich drobiazgów do mieszkania, bo jest strasznie smutne i aż się prosi o coś kolorowego :)

  MSjournalistic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczne :) Przydały mi się bo będę robiła remont pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzecie zdjęcie od góry zdecydowanie najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie najpiękniejsze jest to jasne wnętrze z jasnymi, kwiatowymi dodatkami i ta szafa z fotoobrazem na rozsuwanych drzwiach - piękne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne, wiosenne wnętrza:) Aż się człowiek uśmiecha jak na nie patrzy :) Ja sobie ostatnio kupiłam takie mega pozytywne poduszki na sferawnetrz.com.pl

  OdpowiedzUsuń

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))