piątek, 9 maja 2014

Ozdobne, kartonowe pudełka...

Witajcie :) Za chwilę biorę się za przygotowanie rozdania, które pojawi się w najbliższy poniedziałek. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :) A na dzisiaj zaplanowałam krótką notatkę dotyczącą ozdobnych, kartonowych pudeł na różne drobiazgi.... Ja mam do nich słabość. Kosztują grosze, a są niezwykle przydatne.... można ukryć w nich różne szpargały, które niekoniecznie muszą stać na wierzchu. Lubię takie rozwiązania i z pewnością zakupię więcej takich pudeł.... Ja wybieram różne rozmiary kartonów.... w zależności od tego jakie będą miały przeznaczenie, oraz gdzie będą stały. Mi i mojemu narzeczonemu takie rozwiązanie bardzo odpowiada.... nie lubię gdy na widoku kłębi się zbyt wiele przedmiotów..... a z pewnością  wypełnienie takich pudeł to dla kobiety nie jest problem. Fajne jest to, że kupuje się je rozłożone.... w domu należy je tylko poskładać.... trzeba to zrobić umiejętnie, żeby niczego źle nie pozaginać, a potem już tylko wypada się cieszyć z efektów końcowych.... :)
3 komentarze:

  1. Uwielbiam takie pudełka :) Na razie trzymam w nich tylko kosmetyki, ale myślę, że więcej żeby będę mogła do nich wkładać :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Także lubię takie pudełka :)

    OdpowiedzUsuń

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))