poniedziałek, 18 lutego 2013

Usprawiedliwienie :)


Hej kochane.... o ja zła, niedobra.... obiecałam sobie, że będę dodawać systematycznie posty, a jednak nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnąć.... nazbierało mi się już kilka notek.... a mimo, to nie mam ich kiedy napisać i dodać.... ubolewam nad tym niezmiernie. Doszedł mi kolejny obowiązek, kolejne mniejsze i większe projekciki, cała masa zajęć... a doba ciągle jest zbyt krótka na to wszystko.... jak zrobię jedno, to nie mam kiedy zająć się drugim - i tak na okrągło. 
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na ogarnięcie tej za krótkiej doby?? :) Bo prawdę mówiąc, niespanie po nocy - jest najgorszym z wyjść, bo potem nie chce się wstawać do pracy, albo zalega się w łóżku do późnych godzin. Podzielcie się ze mną swoimi tajnikami... please :) :*****

3 komentarze:

 1. Niestety nie mam żadnych patentów :/ No ale przynajmniej życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety doby się nie da wydłużyć ..
  a szkoda, bo też czasami ubolewam nad brakiem czasu ..
  i w pełni się z Tobą zgadzam - niespanie po nocach nie jest żadnym rozwiązaniem ..
  pozdrawiam Kochana i życzę trochę więcej wolnego czasu ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. kochana wracaj tęsknimy ♥.♥

  OdpowiedzUsuń

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))