środa, 1 sierpnia 2012


Blog powstał spontanicznie z dnia na dzień, założony przez siostry, które inspiruje moda, uroda, muzyka, seks, życie codzienne oraz inne ciekawostki. Odnosząc się do tytułu bloga... chyba każda z nas jest indywidualnością, więc może mieć takie motto, z tego też względu zapraszam do nas wszystkie gwiazdeczki. Mam nadzieję, że odnajdziecie się w naszym wirtualnym świecie i będziecie żyły w nim razem z nami śledząc nasze nowe posty o najróżniejszych tematykach. Zamieszczane tu będą wszelkiego rodzaju porady, stylizacje z naszego codziennego życia, wszelkie odczucia oraz artykuły dotyczące tego czym zajmujemy się na co dzień. Nie doprowadzimy do tego, żeby blog był sztywny, dlatego zapraszajcie do nas swoje koleżanki oraz koleżanki koleżanek, a także koleżanki koleżanek koleżanek :) w dużym gronie będzie  raźniej. Możecie w wiadomościach wysyłać nam pomysły na nowe posty.... to o czym chciałybyście żebyśmy napisały. A teraz znikamy i przenosimy się w nasz wirtualny świat... do zobaczenia w realu :DDD
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej Kochane.... na blogu ma panować miła atmosfera, dlatego też złośliwe, obraźliwe komentarze nie będą zatwierdzane. Więc nie ma się co wysilać z ich tworzeniem :)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i komentującym a przede wszystkim moim obserwatorom.
Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego bloga - to zapraszam do dodania się do listy, wtedy na bieżąco będziesz informowana o każdej nowości. Ja odwdzięczę się tym samym.
A teraz zachęcam do przeglądania kolejnych postów.... całuję Mila :)))